Nachádzate sa: Úvod > O mne

O mne

Milan ŠpánikDovoľte aby som sa Vám najskôr predstavil. Volám sa Milan Špánik, narodil som sa 2.7.1971. Som rodený novomešťan. V Novom Meste nad Váhom som vyrastal, bývali sme s rodičmi vo vtedy novopostavenom sídlisku na Malinovského ulici.

Veľa krásnych spomienok mám aj na chvíle strávené u starých rodičov v „železničiarskej bytovke“ oproti kinu. Po skončení základnej školy som chodil na vtedy vychýrenú novomestskú priemyslovku. Keďže som pochádzal zo železničiarskej rodiny tak voľba na ďalšie štúdiá samozrejme padla na Vysokú školu dopravy a spojov v Žiline.

Milan ŠpánikPo skončení školy a roku vojenčiny som začal pracovné skúsenosti naberať vo vtedajšej Vzduchotechnike v skúšobni. Bola to veľmi dobrá skúsenosť hlavne preto, že človek pri svojom prvom zamestnaní natrafí na skvelý kolektív a férových šéfov.

Keďže aj ja hovorím že Zmena je život tak v roku 1997 som prijal výzvu s zúčastnil sa na konkurze v spoločnosti NOKO kde po jeho úspešnom absolvovaní som nastúpil na manažérske pozície technického zamerania. O tomto období platí to isté, fajn kolegovia aj nadriadený. Možno aj preto, že nikdy som nepatril medzi konfliktné povahy, ale problémy som sa snažil riešiť s rozumom a nadhľadom.

Milan ŠpánikOd roku 2001 som sa dal na podnikanie čo mi zostalo až po dnes. Podnikám a súčasne pracujem v oblasti gastronómie.

Od najmladších rokov až po teraz aktívne športujem - futbal, hokej, tenis či bicyklovanie, bez pohybu si život ani neviem predstaviť. Som ženatý, mám troch skvelých synov, ktorých sa snažím vychovávať tak, aby som v budúcnosti mohol byť na nich hrdý a vždy sa na nich mohol spoľahnúť.

 

Kandidát